Inside Information Verlichting editie 4 2010

 javascript:void(0)

  < vorige / volgende >
 

Architectuur en Ontwerp
LED and beyond
‘Er is behoefte aan specialisten’
Gekleurd glas

 

Binnenverlichting
‘LED: veel gebakken lucht’
Feestelijk afscheid
‘Ik wil technologie menselijk maken’

 

Openbare Verlichting
Rotterdam in de schijnwerpers

 

Licht en Gezondheid
LED: na ons de zondvloed?
LED niet schadelijk

 

Daglicht
‘Daglicht moet’
Vervoersmaatschappij bespaart energie

 

Actueel
Zin en onzin van LED
NSVV-commissie Daglicht
Actueel nieuws
Actueel nieuws
Actueel nieuws
Nieuwe LED-richtlijnen
Licht aan boord

 

Productnieuws
Hoge nood, Sfeermaker, Reuring rond Wabbes
Hollands licht, Buitenbeentje, Eyecatcher
Efficiënt licht
Asymmetrisch vernuft, Binnenlamp buiten
Experimentele fase voorbij, Nobel

 

Voordelig abonnement

Dossier: Zin en onzin van LED
LED is een afkorting van Light Emitting Diodes. LED-lampen worden wel dé verlichting van de toekomst genoemd. De toepassingen worden steeds handiger en talrijker. Inherent hieraan nemen echter ook  het aantal misverstanden toe. Wij zetten daarom de ‘zin en onzin van LED’ voor u op een rijtje en laten iedere week een expert aan het woord aan de hand van een aantal stellingen.

Dossier 1: Robert Jan Vos
Dossier 2: Dick Reijman
Dossier 3: Menno van Noort
Dossier 4: Teus Koteris
Dossier 5: Nico Koreman
Dossier 6: Ron Ramselaar
Dossier 7: Rob Verbeelen


Interesse in deze rubriek? Klik hier voor een voordelig abonnement op Inside Information Verlichting.
 


NSVV-lid? Dan ontvangt u exclusief 40% korting op een abonnement
Inside Information Verlichting wordt uitgegeven in samenwerking met de Nederlandse Stichting Voor Verlichtingskunde. Bent u NSVV-lid? Dan ontvangt u exclusief een korting van 40% op een jaarabonnement en betaalt u slechts € 52,- voor het best gelezen vaktijdschrift over licht en lichtarchitectuur.   Klik hier voor een abonnement > 
 


Nieuws vanuit de NSVV
Inside Information Verlichting wordt uitgegeven in samenwerking met de Nederlandse Stichting Voor Verlichtingskunde. Onderstaand de laatste nieuwtjes vanuit de NSVV.
 

Nieuwe publicaties Commissie Binnenverlichting 24-11-2011
Nederlandse richtlijn openbare verlichting 2011 gereed 21-04-2011
NSVV organiseert het Nationale Lichtcongres 18-04-2011
Excursie naar kantorengebouw The Bank 28-03-2011
NSVV organiseerd LED-dag 23-03-2011

 


Hotspot

Maxxi in Rome
Het eerste nationale museum voor hedendaagse kunst van Italië, is een expressief architectuursculptuur.
Lees meer..


Kasteel Waardenburg, is gelegen aan de Waal en is onlangs geheel gerestaureerd. Het authentieke kasteel wordt verlicht met moderne LED-verlichting.
Lees meer..


In de Koninklijke foyer van het DeLaMar theater in Amsterdam trekken drie gigantische kroonluchters de aandacht.
Lees meer..