Het Architectenboek deel 8
Thema: Ontwerpen in tijden van crisis
Inside Information kent u al: het vaktijdschrift over projectinrichting en (interieur) architectectuur. Maar wist u ook dat wij jaarlijks Het Architectenboek uitgeven? In mei is alweer de achtste editie van deze kwalitatief hoogwaardige uitgave verschenen, die gericht is op (interieur)architecten en meubelfabrikanten/leveranciers.
Extra veel voordeel op de delen 1 t/m 7
Nu: Deel 1 t/m 7 van Het Architectenboek voor slechts € 17,50* per deel! Bij aanschaf van deel 1 t/m 7 in één pakket betaalt u slechts € 100,-* .
U kunt onderstaand formulier gebruiken.
Bent u abonnee? Dan ontvangt u nog meer voordeel en betaalt u slechts
€ 12,50* per deel! Stuur uw bestelling naar: info@insideinformation.nl
* Exclusief 6% btw en verzendkosten.
Het Architectenboek deel 8
Thema: Ontwerpen in tijden van crisis.
€ 62,50 Bestel
Uitvoering: 160 pagina’s, full colour.
Verschenen: mei 2011.
Ontwerpen in tijden van crisis
Het thema van deel 8 is 'Ontwerpen in tijden van crisis': in hoeverre zijn architecten en ontwerpers daadwerkelijk in staat de vlucht naar voren te kiezen? Wordt de vormelijke smaak van opdrachtgevers beïnvloed door economische invloeden? En hoe komen we gezamenlijk de crisis te boven?
Het Architectenboek deel 7
Thema: Corporate identity: keurslijf of katalysator?
€ 17,50 Bestel